Przejdź do treści
Wileńska Park • Słupsk

O nas

GRANIT SA to deweloper, który doświadczenie zdobywał jako firma budowlana realizująca inwestycje dla trójmiejskich deweloperów. Teraz rusza na podbój Pomorza. Rynek firm deweloperskich w Polsce ewaluuje, i choć mogłoby się wydawać, że trudno będzie znaleźć miejsce na nowego gracza to GRANIT SA z nadzieją patrzy na takie miejscowości, jak Słupsk, Kołobrzeg, czy Gdańsk.

Chcemy tworzyć odpowiedzialne społecznie przestrzenie do zamieszkiwania, oferując standard znany z najlepszych inwestycji deweloperskich w Polsce, łączących wygodne miejsce do mieszkania z dostępem do zieleni, miejsc rekreacji oraz usług połączonych w taki sposób, aby całość dawała poczucie harmonii w życiu człowieka.

Budujemy już

od 26 lat

308

mieszkań w ofercie

Używamy tylko

najlepszych materiałów

Podsumowanie 2022

Minął 2022 rok i za nami kolejne sukcesy! Jesteśmy dumni z osiągnięć, jakie udało nam się zrealizować w ciągu ostatniego roku i już teraz z niecierpliwością oczekujemy na kolejne wyzwania, jakie przyniesie przyszłość. Dziękujemy naszym pracownikom i klientom za zaufanie i wsparcie!

 

Wileńska Park

Osiedle Wileńska Park powstaje w śródmieściu Słupska. Zabudowa będzie uzupełnieniem pierzei ulicy Mickiewicza, Żeromskiego oraz Wileńskiej, a wnętrze stanie się spokojną enklawą w centrum tętniącego życiem miasta. Inwestycja przy ul. Wileńskiej oferuje 180 jasnych i przestronnych apartamentów oraz lokale usługowe. Ponadto od ul. Żeromskiego planowana jest strefa parkingów dla użytkowników lokali usługowych. Ostatnie piętro budynków mają zajmować luksusowe, dwupoziomowe apartamenty. Architekt zaplanował układ wewnętrznych dziedzińców, skwerów oraz przestrzeni rekreacyjnych zatopionych w zieleni i podzielonych kubaturami budynków. Taka organizacja przestrzeni miejskiej stanowić ma swoistą słoneczną i zieloną enklawę dla mieszkańców w centrum miasta.

Fale Bałtyku

W Kołobrzegu na ponad 5ha powstanie inwestycja dla osób ceniących aktywny tryb życia. Całość zaprojektowana jest w ten sposób, aby przyszli mieszkańcy mogli wypoczywać bez potrzeby opuszczania swojego osiedla. Wśród założeń projektowych znalazł się duży, zielony teren rekreacyjny z dużym placem zabaw, zewnętrzną siłownią oraz miejscami do odpoczynku. Deweloper rozważa także budowę strefy relaksu dla mieszkańców zawierającą sauny, klub fitness. Dodatkowym atutem lokalizacji są ścieżki rowerowe, które pozwolą w kilkanaście minut dojechać rowerem na samą plażę czy centrum miasta.

Zakup gruntów

Poszukujemy gruntów pod inwestycje mieszkaniowe w Polsce środkowej i północnej, ze szczególnym uwzględnieniem nieruchomości w Rumi, Redzie, Słupsku, Kołobrzegu, Elblągu, Olsztynie, Bydgoszczy i Toruniu, a także w pasie nadmorskim. Rozważymy każdą lokalizację o potencjale inwestycyjnym w ścisłym centrum jak i atrakcyjne, dobrze skomunikowane obrzeża miasta.

 

Informacje zawierające szczegółową lokalizację działki, powierzchnię wraz z informację o PUM prosimy o przesłanie na adres biuro@granitsa.pl

 

Oferty dotyczące zaopatrzenia i materiałów budowalnych

Dział ofertowania inwestycyjnego obejmującego ofertowanie branżowe wykonawców, dostawców systemów i materiałów budowlanych.

Kontakt: +48 782 010 002 lub oferty@granitsa.pl