Klasyczna elegancja w centrum Słupska

Wileńska Park to więcej niż miejsce do zamieszkania. Budynki nawiązujące do okolicznych, secesyjnych kamieni, zaprojektowano z myślą o najlepszym wykorzystaniu światła dziennego. Inwestycja będzie miejscem dostosowanym do potrzeb mieszkańców, z doskonale rozwiniętą infrastrukturą przy jednoczesnej mnogości terenów zielonych. Dziewięć kamienic pomieści 180 mieszkań, w tym dwupoziomowe mieszkania z widokiem na panoramę Słupska. Wileńska Park to także duża hala garażowa oraz 15 lokali usługowych. Całość stanowić będzie idealne miejsca do mieszkania i życia w najwyższym standardzie.

 

ZOBACZ DOSTĘPNE MIESZKANIA


Polecane mieszkania

Wnętrza mieszkań będą jasne i przestronne. Do tego dziedzińce, skwery oraz przestrzeń rekreacyjna zatopione w zieleni i podzielonych kubaturami budynków.
Wileńska Park będzie nawiązywała do okolicznych, secesyjnych kamienic. Architektura będzie połączeniem cegły i kamienia ze szkłem.
Inwestycja Wileńska Park to 180 przestronnych mieszkań w centrum Słupska. To miejsce, w którym tradycja łączy się z nowoczesnością.
Do dyspozycji mieszkańców oddamy również halę garażową, która pomieści ponad 200 miejsc postojowych oraz miejsca na jednoślady. Z poziomu hali dostępne będą komórki lokatorskie.

Połączenie nowoczesności z tradycją

Wileńska Park to nowa inwestycja w centrum miasta, powstaje na ostatnim niezabudowanym kwartale śródmieścia Słupska. Osiedle będzie połączeniem klasyki z nowoczesnością. Zabudowa uzupełnieni pierzeję ulicy Mickiewicza, Żeromskiego oraz Wileńskiej, a wnętrze stanie się spokojną zieloną enklawą. Budynki będą nawiązywały do okolicznych, secesyjnych kamienic, a ich fasady do dzisiejszego Londynu czy Paryża.

 

ZOBACZ DOSTĘPNE MIESZKANIA

Zielona enklawa w sercu tętniącego życiem miasta

Osiedle gwarantuje przyszłym mieszkańcom niezwykły komfort: wygodne, nowoczesne mieszkania, cichobieżne windy, wewnętrzny zielony dziedziniec z placem zabaw, miejscami do rekreacji i meblami miejskimi oraz lokale usługowe na parterze. Przemyślany układ wewnętrznego dziedzińca oraz przestrzeni rekreacyjnych, dostępnych z pierwszego piętra każdej kamienicy, będzie stanowić słoneczne i zielone miejsce do wypoczynku o każdej porze roku. Natomiast pod dziedzińcem dostępny będzie parking, który pomieści auta wszystkich mieszkańców.

 

ZOBACZ DOSTĘPNE MIESZKANIA

Śródmiejskie apartamenty w nowym świetle

Przy Placu Broniewskiego powstanie dziewięć kamienic, w których znajdzie się 180 mieszkań, 15 lokali usługowych, ponad 200 miejsc postojowych w hali garażowej, miejsca dla jednośladów oraz komórki lokatorskie. Od strony wewnętrznego dziedzińca dostępne są mieszkania z ogródkami. Na ostatniej kondygnacji dwupoziomowe apartamenty, z których widoczna będzie panorama Słupska, w tym wieża Kościoła Mariackiego i Ratusza Miejskiego. Inwestycja będzie gotowa w 2024 roku.

 

ZOBACZ RZUT HALI GARAŻOWEJ

Bliżej miasta, bliżej kultury

Kultura i sztuka Słupska stała się inspiracją dla naszych części wspólnych. Strefa wejścia to swojego rodzaju wizytówka inwestycji, łącznik między światem zewnętrznym, a wnętrzem naszego mieszkania, dlatego nasi architekci dążyli do tego, aby wnętrza naszych kamienic były nie tylko funkcjonalne, ale także eleganckie. Słupsk to miasto, w którym z kulturą i sztuką można spotkać się nie tylko w teatrze czy muzeum, ale także na ulicy. To tutaj znajduje się największa w Polsce i na świecie kolekcja obrazów Witkacego, i to tutaj odbywa się wiele znanych imprez kulturalnych jak chociażby „Festiwal Pianistyki Polskiej”, „Dni Kultury Żydowskiej”, „Komeda Jazz Festival”.

ZOBACZ FILM

Twój biznes w centrum Słupska

Wileńska Park to idealna strefa usługowo-handlowa w samym centrum miasta. W naszej ofercie posiadamy 15 lokali usługowych o powierzchni od 41 do 131m² umiejscowionych wzdłuż ulic Mickiewicza, Żeromskiego oraz Wileńskiej.

Najważniejszą cechą lokali są witryny wychodzące na najbardziej ruchliwe ciągi komunikacje Słupska. To idealna powierzchnia na kawiarnię, butik, galerię sztuki, biuro podróży czy bank. Potencjalnymi klientami będą nie tylko ludzie odwiedzający centrum, ale także mieszkańcy naszego osiedla. Współpraca z nami cechuje się indywidualnym podejściem do potrzeb każdego klienta. Do współpracy szczególnie zapraszamy lokalnych przedsiębiorców.

ZOBACZ DOSTĘPNE LOKALE USŁUGOWEPOBIERZ FOLDER BIZNESOWY

Wykończenia pod klucz z Lafhome

Dla klientów inwestycji Wileńska Park, przygotowaliśmy ofertę „wykończenia pod klucz”. To spełnienie marzeń o idealnym wnętrzu, które odda charakter przestrzeni życiowej.

Z 27-letnim doświadczeniem, LafHome to specjaliści w kompleksowych wykończeniach mieszkań i domów. Ekipa projektantów i fachowców tworzy estetyczne i funkcjonalne wnętrza, oparte na najnowszych trendach i innowacjach.

Dzięki nam, Twój projekt jest w rękach profesjonalistów, zapewniających precyzję i spokój. Stwórz niepowtarzalne wnętrze, odzwierciedlające Twoje upodobania i oczekiwania.

POZNAJ OFERTĘ

Poznaj nasze standardy wykończenia

Wykończony balkon
Okładziny gresowe balkonów
Osprzęt elektryczny w mieszkaniach (gniazdka, łączniki)
Światłowody w każdym lokalu
Okna firmy BERTRAND
Parapety z konglomeratu marmurowego
Monitoring głównych ciągów komunikacyjnych
Schody tymczasowe w mieszkaniach 2 poziomowych
Bogata mała architektura terenu
Systemowe wygrodzenia ogródków
Ponadstandardowa wysokość mieszkań w wybranych lokalach
Elewacja w systemie STO, kamień STRZEGOM
Drzwi wejściowe PORTA do mieszkań o zwiększonej odporności na włamanie
Windy firmy OTIS
Wideodomofony w każdym mieszkaniu
Wolnych mieszkań: 113
62.8%
Sprzedanych mieszkań: 63
35.0%
Zarezerwowanych mieszkań: 4
2.2%

Wybór lokali

Ceny już od

6 650 zł/m²

Mieszkania już od

227 179,50 zł

Termin odbioru

III kw. 2024

Komórka lokatorska

5000 zł/m²

Miejsce postojowe w hali garażowej

od 35 000 zł

Tabela lokali

Aktualnie brak ofert specjalnych dla tej inwestycji.

Lokalizacja

Partnerzy