Przejdź do treści
Wileńska Park • Słupsk
Powrót do aktualności

Program – Czas na wybór twojego mieszkania z kredytem 2%

Ten rok to idealny czas na zakup wymarzonego mieszkania, pomożemy ci spełnić plan i skorzystać z programu „Czas na wybór twojego mieszkania z kredytem 2%”, który przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie. Zyskujesz gwarancję ceny i czas na sprawdzenie i potwierdzenie uzyskania finansowania.

Poznaj drogę do zrealizowania celu:

 

 1. To Twój czas na wybranie idealnego mieszkania, my w zamian gwarantujemy stabilność ceny.

  Nasz program gwarantuje stabilność ceny zakupu inwestycji, bez ukrytych kosztów czy waloryzacji ceny! Nie narażasz się na żadne ryzyko. W bezpieczny sposób dokonujesz wyboru mieszkania.
 1. Podpisanie umowy bez ryzyka – podpisz umowę do końca września 2023 r.

  Gdy już znajdziesz mieszkanie spełniające Twoje wymagania, możemy przystąpić do podpisania umowy rezerwacyjnej. Do końca września 2023 roku odstąpienie od umowy z powodu braku uzyskania finansowania, nie będzie wiązało się z żadnym karami.
 1. To Twój czas na uzyskanie finansowania

  To czas na sprawdzenie możliwości finansowania, wyliczenie zdolności kredytowej, a także skorzystania z programu rządowego wspierającego zakup pierwszego mieszkania.
 1. Wrzesień 2023r. – Czas na podjęcie decyzji… bez ryzyka!

  Możliwe są tylko dwa rozwiązania. Twoje plany zrealizują się i uzyskane finansowanie zbliży cię do posiadania własnego „M”. Podpisujemy umowę deweloperską z gwarancją pierwszej wpłaty na poziomie 20% wartości nieruchomości. Kolejna transza za Twoje wymarzone mieszkanie w wysokości 80% uzależniona jest od inwestycji i jej zaawansowania. Wariant negatywny, nie udało się uzyskać finansowania więc zgodnie z umową, masz prawo do odstąpienia od niej bez kar umownych. Zarezerwowanie przez ciebie mieszkanie wraca do sprzedaży.

 

Program dostępny w naszych inwestycjach
(kliknij w logo i poznaj naszą inwestycję)

 

 Słupsk

Kołobrzeg

 

Niniejsza informacja nie stanowi oferty, a wszelkie szczegółowe informacje o programie oraz regulamin dostępne są w Biurach Sprzedaży Dewelopera.