Przejdź do treści
Wileńska Park • Słupsk
Powrót do aktualności

Przedstawiamy program 20/80 w inwestycji Fale Bałtyku

Zakup wymarzonej nieruchomości na kredyt staje się w ostatnich miesiącach coraz większym wyzwaniem. Zmienna sytuacja na rynku wymaga współpracy z doświadczonymi oraz zaufanymi firmami. Z myślą o osobach, które nie chcą rezygnować z marzeń o wymarzonym mieszkaniu przygotowaliśmy specjalną ofertę finansowania 20/80 w ramach sprzedaży inwestycji Fale Bałtyku w Kołobrzegu.

W odpowiedzi na aktualną sytuację na rynku oraz podwyżki stóp procentowych, przygotowaliśmy program, który pozwoli klientom uzyskać więcej czasu na sfinansowanie zakupu mieszkania w Fale Bałtyku. Po wpłaceniu kwoty rezerwacyjnej, stanowiącej równowartość 20% wartości lokalu, pozostałe 80% można zapłacić po zakończeniu budowy osiedla, czyli do końca marca 2024 roku. Co ważne, gwarantujemy przy tym niezmienną cenę. Warto dodać, że decydując się na rezerwację mieszkania już teraz, klienci mogą wybierać z większej oferty. Elastyczny system wpłat i odroczenie zapłaty 80% wartości mieszkania do 2024 roku pozwoli też oszczędzić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych odsetek, które obowiązują obecnych kredytobiorców.

Program 20/80 potrwa do 31 października. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży w Kołobrzegu – ul. Św. Wojciecha 6, tel. 669 111 222, e-mail: sprzedaz@granitsa.pl. Godziny otwarcia: pon-pt: 10:00-18:00, sobota: 10:00-15:00