Przejdź do treści
Wileńska Park • Słupsk

Kupno mieszkania może być prostsze niż myślisz

Zamień marzenia w rzeczywistość. Kupno mieszkania może być prostsze niż myślisz. Program dla kredytobiorców – czas na wybór Twojego mieszkania!

Proces zakupu nieruchomości może być skomplikowany i stresujący, a do tego wiąże się z pewnym ryzykiem. W Granit SA stworzyliśmy specjalny program dla kredytobiorców, który ułatwi proces decyzyjny i zbliży do zakupu wymarzonej inwestycji. „Czas na wybór Twojego mieszkania” oferuje stabilność ceny zakupu mieszkania, bez ukrytych kosztów i waloryzacji cen. Zdejmuje to z kredytobiorców ryzyko i pozwala w bezpieczny sposób dokonać wyboru lokum na cele własne lub pod inwestycje. Program gwarantuje stabilność ceny do września 2023. Oznacza to, że jeśli zdecydujesz się zakup nieruchomości, nie musisz obawiać się, że jej wartość wzrośnie do czasu podjęcia ostatecznej decyzji zakupowej.

– To świetna oferta zarówno dla osób, które szukają pierwszego mieszkania, jak i tych, którzy chcą zmienić swoją przestrzeń na bardziej komfortową lub szukają sposobu na efektywne lokowanie kapitału – mówi Maciej Sobczyk z działu Marketingu – GRANIT SA.

Specjalny program obejmuje dwie flagowe inwestycje: Fale Bałtyku w Kołobrzegu oraz Wileńska Park w Słupsku. Każda z nich to starannie zaplanowany projekt, który oferuje wysoką jakość mieszkań oraz skrupulatnie zaprojektowaną przestrzeń wspólną. To nie tylko miejsce do życia, ale również świetny sposób na inwestycję, której wartość będzie rosła z roku na rok.

– Pomorze to atrakcyjna lokalizacja zarówno pod kątem codziennego życia, jak i waloru inwestycyjnego. Tutejsze nieruchomości cieszą się powodzeniem wśród klientów z całej Polski. W Granit SA tworzymy samowystarczalne osiedla z dostępem do usług oraz starannie zaplanowaną przestrzenią wspólną z placami zabaw dla dzieci, miejscami do rekreacji i przestronnym parkingiem. W inwestycji Fale Bałtyku w Kołobrzegu do dyspozycji mieszkańców oddana zostanie strefa wypoczynku z zielonym dziedzińcem i miejskimi meblami. Mieszkańcy mają możliwość relaksu w otoczeniu natury, napicia się gorącej kawy, zaspokojenia głodu w pobliskiej restauracji oraz zrobienia zakupów w jednym z wielu punktów handlowo-usługowych na terenie osiedla – mówi Marcin Białkowski, Wiceprezes Zarządu GRANIT SA

Po zapoznaniu się z ofertą Granit SA i wyborze interesującego Cię mieszkania możesz przystąpić do podpisania umowy rezerwacyjnej. Co ważne, odstąpienie z powodu odmowy udzielenia kredytu, nie będzie wiązało się z żadnymi kosztami.

Jeśli Twoje plany się powiodą, a uzyskane finansowanie zbliży Cię do posiadania własnego „M”, podpisujemy umowę deweloperską z gwarancją pierwszej wpłaty na poziomie 20% wartości nieruchomości. Kolejna transza za Twoje wymarzone mieszkanie w wysokości 80% uzależniona jest od inwestycji i jej zaawansowania. W przypadku, gdy nie uda się uzyskać finansowania, zgodnie z umową, masz prawo do odstąpienia od niej bez kar umownych, a zarezerwowane przez Ciebie mieszkanie wraca do sprzedaży.

Program dla kredytobiorców Granit SA to świetna okazja dla osób poszukujących swojej własnej, dopracowanej w każdym calu przestrzeni. Dzięki stabilności cen, brakowi ukrytych kosztów oraz możliwości odstąpienia od umowy bez kary, można w bezpieczny sposób dokonać wyboru wymarzonego lokum.

 

Zespół GRANIT SA