Przejdź do treści
Wileńska Park • Słupsk
Powrót do aktualności

Start sprzedaży klatki C – Inwestycja Fale Bałtyku – budynek Krzysztof Kolumb

 

Szanowni Państwo, mamy przyjemność poinformować Państwa o starcie sprzedaży naszego kolejnego etapu – klatki C, który będzie dopełnieniem naszego budynku Krzysztof Kolumb. Nasze kołobrzeskie portfolio powiększymy o ponad 30 mieszkań w 5-kondygnacyjnym budynku, w którym znajdą się mieszkania w metrażach od 41m² do 95 m². Do mieszkań parterowych przylegają ogródki, których powierzchnia sięga do 50m2. W wyższych kondygnacjach do wyłącznej dyspozycji zaprojektowano balkony i tarasy z powierzchnią do 42 m2!

To idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prostotę, nowoczesność oraz najwyższy standard wykończenia w Kołobrzegu.

Nasza inwestycja Fale Bałtyku Kołobrzeg ⛵️ to doskonały przykład udomowionej przestrzeni, dostosowanej do potrzeb współczesnego człowieka, który oczekuje wygody, funkcjonalności i możliwości aktywnego spędzania czasu w zielonym otoczeniu, bez konieczności opuszczania swojego miejsca zamieszkania 😍🌳

Do każdego mieszkania oferujemy zakup miejsca postojowego (do wyboru: miejsca zewnętrzne, jak i w hali garażowej)a także komórki lokatorskie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z wirtualnej makiety na www.falebaltyku.pl

Wszelkich dodatkowych informacji udzieli Państwu nasz Dział Sprzedaży – tel. 669 111 222, email: sprzedaz@granitsa.pl

 

Zespół GRANIT