Przejdź do treści
Wileńska Park • Słupsk

Trasa Kaszubska już otwarta

Trasa Kaszubska zachęca do inwestowania w Słupsku. Nowy odcinek drogi ekspresowej S6 łączy Słupsk z Trójmiastem, skracając czas dojazdu o godzinę. Bliskość nadmorskiej aglomeracji sprawia, że słupskie nieruchomości stają się dobrym aktywem inwestycyjnym dla osób z Gdańska, Gdyni i Sopotu.

Innowacyjny projekt Trasy Kaszubskiej to jedna z najbardziej imponujących inwestycji drogowych ostatnich lat. Liczący niemal 70 km odcinek łączy Leśnice z Gdynią, oferując przejazd komfortową, dwu- oraz trzypasmową trasą. To rozwiązanie komunikacyjnie znacząco odciąży ruch na drodze krajowej oraz w głównych arteriach Gdyni, ułatwiając dojazd do Trójmiasta. Tym samym Słupsk staje się jeszcze bliższy i jeszcze bardziej atrakcyjny. Znajdujące się w tym mieście nieruchomości nabierają na wartości, dzięki czemu są świetnym miejscem do inwestowania kapitału przez mieszkańców Gdyni, Gdańska i Sopotu.

Wileńska Park jeszcze bliżej miasta i kultury

Słupsk to miasto, które tętni życiem i pozwala na obcowanie z kulturą każdego dnia. To właśnie tutaj można podziwiać kolekcję dzieł Witkacego, uczestniczyć w licznych wydarzeniach kulturalnych i oglądać niesamowite spektakle w Nowym Teatrze. Nowoczesne i kameralne osiedle Wileńska Park znakomicie wtapia się w słupską architekturę, stając się integralną częścią organizmu miejskiego. Wileńska Park to enklawa zieleni oraz spokoju, która jednocześnie zapewnia dostęp do wszystkich możliwości i zalet życia w mieście.

Wyjątkowa lokalizacja

Myśląc o inwestycji w nieruchomość należy szczególnie zwrócić uwagę na lokalizację. To od niej w głównej mierze zależy potencjał całego przedsięwzięcia. Trasa Kaszubska pozwala na szybki dojazd do Trójmiasta, dzięki czemu mieszkańcy aglomeracji mogą szukać tutaj miejsca do życia i odpoczynku. Nowe rozwiązanie komunikacyjne usprawnia dojazd, dzięki czemu Wileńska Park staje się świetną alternatywą do inwestowania poza Trójmiastem

fot. Trojmiasto.pl